Těhotenské tričko s vtipným potiskem vám udělá radost. Zasloužíte si ho!

Těhotenství by mělo být obdobím aktivní relaxace, rozjímání a pohody. A nejen to! Během úžasných devíti měsíců maminky obvykle propadají nákupní mánii. Tráví spoustu času brouzdáním po e-shopech a bazárcích hledajíc nezbytně nutné potřeby pro miminko. Do virtuálního nákupního košíku přihazují dupačky, bodyčka, zásoby plínek... a často zapomínají samy na sebe. Ženské tělo se během těhotenství mění a oblečení, které bylo ještě nedávno pohodlné, putuje na dno skříně. Je to i váš případ? Pokud jste právě zjistila, že nemáte co na sebe, nepřestávejte číst. Prozradíme vám, kde sežnete stylové těhotenské tričko s potiskem.

Jak vypadá těhotenská tričko?

Co si představit pod pojmem těhotenské triko? Má pohodlný střih a je připraveno poskytnout maximální komfort rostoucímu bříšku. Na druhou stranu to neznamená, že nemůže být stylové. Naopak – vhodně zvolený model umocní krásu těhotné ženy a dá všem v okolí jasně najevo, že těhotenství není „nemoc“, a že žena může vypadat skvěle i navzdory měnícím se proporcím. [gallery columns="2" size="large" link="file" ids="145,146"]

Na co si dát při výběru těhotenského trička pozor?

Při výběru těhotenského trička záleží na dvou základních kritériích: na velikosti a materiálu. Smiřte se s tím, že pravděpodobně budete muset sáhnout po jiné velikosti, než nosíte běžně. Podstatné je, aby vás tričko netlačilo, neřezalo... zkrátka abyste se v něm cítila dobře a ne jako sardinka v krabičce. A co se týče materiálu, vyhněte se těm plně syntetickým, které by mohly způsobovat pocení, svědění a další nepříjemné pocity. Sázkou na jistotu je bavlna. Ideálně „říznutá“ trochou elastanu, který oblečení propůjčuje pružnost a dokáže se přizpůsobit rostoucímu bříšku.

Kde těhotenská trička s vtipným potiskem seženete?

To nejdůležitější patří na závěr. Bohatou nabídku skvělých těhotenských triček s potiskem najdete na dobratricka.cz. Mezi originálními potisky najdete motivy všeho druhu – elegantní i takové, ze kterých půjdete do kolen vy i vaše okolí. Uděláte si radost?

Publikováno: 25. 01. 2019

Kategorie: Praktické rady

Autor: Lucie Kameraštíková

Tagy: těhotenské tričko s vtipným potiskem