Dopřejte své hřívě správné vitamíny na vlasy

Naše hříva je indikátorem celkového zdraví. Na kvalitě vlasů velice rychle poznáme, že s tělem není něco v pořádku. Vlasy mohou začít dokonce padat. Je důležité hlídat si příjem minerálů a vitamínu, a dokonce si vybírat ty správné pro vlasy. Ale které to jsou? Hledat vitamín za vitamínem, či minerál za minerálem, co je pro krásu a zdravý vzhled našich vlasů důležité, rozhodně nemusíme. Na trhu jsou produkty, které již „balíčky“ zdraví pro naše vlasy daly dohromady a nabízí je jako jeden doplněk stravy. Liší se však složením, které může být nekompletní a snižuje tak kvalitu doplňku stravy. Zkuste naprostou špičku na trhu – Bloom Hair. Jde o přípravek určený k perfektní výživě vlasové pokožky, díky čemuž se zvyšuje kvalita vlasů. Bývají vyživeny, rychleji rostou, zlepšuje se jejich kvalita, odolnost a krása.

Zdravé vlasy potřebují živiny

Řídnou vám vlasy kvůli vypadávání, lámou se, mají roztřepené konečky, postrádají lesk či pomalu rostou? Pravděpodobně jim chybí dostatek živin. Problémy se pak ještě násobí, pokud se přidají hormonální změny zejména v období menopauzy, stres i používání nadměrného množství stylingových přípravků, ev. těch v horší kvalitě. Své může udělat i genetická predispozice.

Dopřejte si multivitamín pro vlasy

V každém případě však umí pomoci vitamíny na vlasy. Kvalitní a komplexní složení nabízí již zmíněný produkt Bloom Hair. Multivitamín obsahuje složky pro růst vlasů, minerály a vitamíny podporující zdravé vlasy, jejich krásu – lesk a pevnost. Jednotlivé složky vyživují vlasy, zmírňují lámání vlasů a roztřepené konečky, snižují vypadávání vlasů i jejich řídnutí. Složení doplňku stravy Bloom Hair je skutečně nebušeno účinnými složkami. Tito pomocníci jsou známí, ale přesto pro nás bývá komplikované si je nakoupit a užívat. Jednodušší je sáhnout po doplňku stravy, jakým je Bloom Hair, kde lze všechny tyto účinné složky užívat v jedné kapsli. Srovnejte si obsah produktu s vašim multivitaminem. Pravděpodobně jej budete moci přestat používat. Bloom Hair vás zásobí vitamíny a minerály přehršle.

Publikováno: 18. 11. 2022

Kategorie: Zdraví

Autor: Lucie Kameraštíková