Zahradní domky a hřiště - parádní venkovní zábava pro malé i velké

Přemýšlíte o tom, jak dostat děti ven? Připravte jim pořádnou zábavu, díky které je nebudete moci dostat domů. Kdo by přece odolal zábavným venkovním hřišťátkům, houpačkám a prolézačkám? Na své si přijdou jak ti menší caparti, tak i větší kluci i holky.

Venkovní domky jako dokonalá skrýš

Praktické zahradní domky poslouží nejenom jako dokonalá skrýš a bunkr, ale skvěle se hodí i k uložení nejrůznějších hraček a vozítek. Dětské domečky ze dřeva si zamilují všechny děti. Kluci si mohou v chatrči zahrát na piráty, holčičky zase na princezny ze zámku. A když je takový domeček spojený ještě s klouzačkou nebo houpačkou, to je teprve zábava.

Něco pro nejmenší

Na své si přijdou i ti nejmenší. Neodolají pískovišti, na kterém si mohou vyhrát s různými bábovkami, lopatkami, kyblíky a dalším náčiním. Dětská pískoviště jsou skvělou volbou nejenom pro batolata, ale i pro větší děti. Bez povšimnutí nezůstanou ani zahradní houpačky. Ty mohou být závěsné, pružinové, na zahradu i do bytu. Příjemnému houpání snad žádné dítko neodolá.

Dokonalé protažení a zdravý pohyb pro větší kluky i holky

Nejenom ti malí, ale i větší kluci a holky potřebují zdraví prospěšný pohyb. K dokonalému protažení poslouží workout hriště. Ta obsahují nejrůznější cvičební prvky a fitness sestavy pro protáhnutí těla, posilování a odreagování.

Stylový venkovní whirlpool pro celou rodinu

Na zahradě si na své přijde i celá rodina. Užijte si společnou ničím nerušenou relaxaci. Nejen v zimě oceníte příjemnou venkovní bublinkou lázeň, která vás zahřeje. Stylové a designové koupací sudy s LED osvětlením vykouzlí úžasnou romantickou atmosféru. Stačí si jen vybrat koupací sud z různých variant, jako například s vnitřními nebo venkovními kamny, osvětlením či praktickým poklopem.

Publikováno: 28. 11. 2022

Kategorie: Lifestyle

Autor: Lucie Kameraštíková