Mateřská školka Maxík – To nejlepší pro vaše ratolesti

Mateřská škola je bezpochyby velkým pomocníkem pro zaměstnané rodiče, ale také jako obrovská pomoc při socializaci dětí. Ty se zde mohou rozvíjet, hrát si, učit se novým dovednostem, zažít spoustu zábavy a nebo se učit anglický jazyk. A právě tyto možnosti vám nabídne Maxíkova školka. Svěřte své děti do rukou zkušeného a profesionálního personálu, kde budou vaši miláčci jako v bavlnce.

Dítě do školky patří

Školka není o tom, že děti někam umístíte a v klidu odejdete do práce. Taková docházka má pro děti předškolního věku obrovský význam. A pokud vyberete správnou školku, kladně tak ovlivníte i budoucnost vašich ratolestí. Naučí se jak samostatnosti, logickému uvažování, týmové spolupráci, tak i například cizímu jazyku. Což Maxíkova jazyková školka Praha nabízí.

Velkou výhodou této školky není pouze individuální přístup k dětem, příjemné chování a profesionální přístup, ale také vyvážená a plnohodnotná strava, která se zde podává dětem a zakládá se především na BIO potravinách. Takže na základy správného stravování, je zde brán velký zřetel. Což je jistě dobré pro kondici dětí, ale také pro návyky stravování.

Aktivní rozvíjení pro děti

Jazyková školka je akreditovaná pro děti od 12 měsíců do 7 let. A právě díky individuálnímu přístupu a rozdělení dětí, si zde mohou školkáčci užít spoustu zábavných aktivit, které je budou bavit. Mezi aktivity patří pravidelná návštěva divadel, kurzy lyžování, ale také pobyt v přírodě – na horách a jinde. A co se týče anglického jazyka, vyučuje se zde formou hry, což je pro děti nejlepší a nejvhodnější způsob, jak rozvíjet slovní zásobu cizích slov. Obecně je známo, že děti do sedmi let mají nejlepší předpoklady k tomu, se jednoduše a rychle naučit jazyku. Takže učení s tetou má rozhodně velký potenciál.

Publikováno: 25. 11. 2022

Kategorie: Praktické rady

Autor: Lucie Kameraštíková