Vackov je bydlení hodné značky „baby friendly“

Narození miminka je radost i starost. Příchod nového človíčka na svět provází spousta příprav. Mezi ty nejzákladnější patří zajištění bydlení pro nově vznikající rodinu. Jistě uznáte, že v garsonce to s miminkem nebude to pravé ořechové. Najít nové bydlení, které by vyhovovalo rodičům i dítěti a přitom vás finančně nezruinovalo, ale nemusí být vůbec jednoduché. Poradíme vám, kde se vám i mimískovi bude líbit.

Sázkou na jistotu je lokalita na Vackově na pražském Žižkově. Již v minulých letech zde našly domov desítky mladých rodin a díky velké poptávce se začaly stavět nové byty. V druhé etapě výstavby je projektováno 241 dalších bytů i velikosti 1+kk až 5+kk, z toho 70 už je obsazených. Byty se nacházejí ve čtyřech výškových domech s osmi podlažími, které jsou umístěny v ulici Malešická.

​Bydlení, které fascinuje mladé rodiny

Jak už bylo zmíněno, současná etapa navazuje na již realizované projekty podél ulic Malešická, Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově. Dispozice nabízených bytů pokrývají celé široké spektrum od jednopokojových bytů o velikosti 31 m2, až po pětipokojový byt s plochou 114,90 m2. Každý z bytů disponuje předzahrádkou, terasou nebo balkonem.

Mladé rodiny si chválí nejen samotnou polohou v dostupnosti MHD s úžasným napojením na centrum, ale zejména blízkosti parků i dětských hřišť. Maminky si zde mohou užít zaslouženého klidu a bezpečí při procházkách s kočárkem, ale i při hraní již starších dětí. Velmi dobrou zprávou je i to, že zde žijí věkové podobné spektrum lidí, takže vaše děti nebudou vyrůstat osamoceně, ale budou obklopeny kamarády. Stejně tak jejich rodiče naleznou nové přátele.


​S bonusy ušetříte statisíce

Pořídit rodinný byt na Žižkově bude nejlepší investicí vašeho života. Není žádný pochyb o tom, že se vám zde bude líbit. Vybrat vhodnou bytovou jednotku můžete osobně, ale stejně tak se můžete podívat i online pomocí interaktivní vizualizace. Během pár kliků zjistíte, který byt je ještě volný, jaké jsou jeho dispozice, s kým sousedí a kolik za něho dáte.

Cena má vždy poslední slovo. Vzhledem ke skutečnosti, že jednopokojový byt můžete na Vackově pořídit už od 4,6 milionu korun, dvoupokojový od 6,4 milionu a třípokojový od 8,8 milionu korun a v současné době se k nim vztahují i aktuální bonusy, stávají se byty i s využitím zvýhodněné hypotéky od společnosti HYPODŮM dostupné naprosto všem.

Publikováno: 27. 11. 2023

Kategorie: Lifestyle

Autor: Lenka Krajská