S rozvojem dovedností začínají děti už ve školce

Je pravda, že to, co se naučíme v mládí, nás provází celým životem. Proto je důležité dát našim dětem co nejlepší základy již v předškolním věku, aby měly pevný základ pro budoucí úspěch.

Jazyky už odmalička

Malé děti jsou jako houby, nasávají každou zkušenost a informaci, čehož se dá využít pro podporu a rozvoj různých dovedností, talentu i cizího jazyka. Zatímco my dospělí často absolvujeme kurzy nebo se samostudiem snažíme zlepšit v angličtině, naše děti mohou už do jesliček získávat zábavnou formou vztah k angličtině a využívat ji naprosto přirozeně, což jim ušetří mnoho času a úsilí v budoucnosti. Soukromá školka Praha má výuku i v anglickém jazyce s kvalifikovanými učiteli i rodilými mluvčími. Později, na škole, pak bude mít dítě minimální problém s učením cizích jazyků. Zároveň se ale děti nepřipraví o hru a odpočinek, vše probíhá zábavnou formou.

Péče jako od maminky

I když bychom nejraději zůstali s našimi dětmi doma co nejdéle, často musíme vrátit se do práce a svěřit naše děti do péče jeslí a školek. Chceme mít jistotu, že čas, po který se svými dětmi nejsme, jsou jen v těch nejlepších rukách a nemusíme si o ně dělat starosti. Jazyková školka s kvalifikovaným personálem a příjemnou atmosférou pomáhá dětem s rozvojem dovedností a talentu i s volnočasovými aktivitami a pohybem. Při výběru školky či jesliček klade mnoho rodičů důraz také na polohu s ohledem na snadnou dostupnost v blízkosti bydliště nebo po cestě do práce. V menších městech je výběr jeslí a školek často omezený, zatímco v okolí toho hlavního jsou možnosti mnohem širší.

Školky jsou důležitým místem pro rozvoj dětí. Děti se učí nejen prostřednictvím klasické výuky, ale také pomocí her, aktivit a průzkumu. Kvalitní školka pomáhá s rozvojem dítěte, nabízí unikátní možnosti pro učení se nových dovedností i jazyka, a to vše v prostředí, ve kterém se cítí bezpečně a pohodlně. Tyto zkušenosti a znalosti pak dětem pomáhají v budoucím životě a kariéře.

Publikováno: 28. 04. 2024

Kategorie: Lifestyle

Autor: Lenka Krajská