Žít naplno? Byty u parku v Praze nabízí skvělé rodinné bydlení v metropoli!

Sen o vlastním bydlení má mnoho podob, mnohým se rozplyne s každodenním několikahodinovým dojížděním ze satelitů v okolí Prahy. Naopak bydlet v metropoli patří mezi nejlepší splněné přání, které se právě teď může stát skutečností. V rámci developerského projektu Byty u parku v horní oblasti Žižkova se prodává posledních pět volných bytových jednotek, do kterých se může rodina přestěhovat takřka okamžitě. Proč koupit byt právě v této lokalitě a čím se projekt odlišuje od ostatních?

Žižkov zažívá rozkvět

Lokalita horního Žižkova zažívá stavební boom, ostatně jako celá čtvrť, která prošla v posledních třiceti letech bouřlivým rozvojem. Konkrétně za tímto projektem Byty u parku stojí renomovaná společnost Metrostav Development. Tato část navazuje na předchozí etapy výstavby v ulicích Na Vackově, proto se často této oblasti říká Vackov, dále Rixdorfská nebo Olgy Havlové. Stávající bytovky stojí v Malešické ulici, přičemž už jsou dokončené a čekají na své nové obyvatele.

Moderní bydlení se zelení v sousedství

Celkově se jedná o jedenáct moderních domů s celkovým počtem 272 bytových jednotek různých dispozic, v současné chvíli je v prodeji posledních pět bytů od 1+kk po 3+kk s lodžií, terasou nebo předzahrádkou. Stěhování je možné po vyřízení individuálních požadavků takřka okamžitě, což je neskutečná výhoda, protože zájemcům nehrozí dlouholeté čekání na dostavbu, jako je tomu v ostatních případech. Dalším benefitem je, že se jedná o lokalitu s maximální dostupností veřejnou dopravou, k tomu se nachází v dosahu veškerá občanská a sociální vybavenost. Bonusem je park, který přímo na domy navazuje.


Žít naplno úplně každý den

Volný čas u těch, co bydlí za Prahou neexistuje, tráví jej v kolonách. To je další důvod, proč vybrat byt pro rodinu na Praze 3 v tomto rezidenčním projektu. V okolí domů je totiž nejen park, ale též celá řada sportovišť, sportovních a fitness klubů nebo koupaliště Pražačka, v zimě zase funguje ledová plocha pod žižkovskou věží. A nejen sportovci budou nadšeni, své si najdou i milovníci kultury, protože divadelních a koncertních scén je na Žižkově nepřeberně.  

Publikováno: 30. 04. 2023 / Aktualizováno: 14. 11. 2023

Kategorie: Lifestyle

Autor: Lenka Krajská