Vyzkoušejte jednorázovou elektronickou cigaretu ELF BAR 600. Proč se vám bude zamlouvat?

V posledních letech se na trhu rozrostlo množství a výběr jednorázových elektronických cigaret. Vysoký zájem uživatelů elektronických cigaret si však získaly především díky své jednoduchosti a snadnému vapingu. Vhodné jsou, jak pro začátečníky, tak i pro zkušené vapery.

O co jde?

Spoustu lidí si tzv. „jednorázovky“ chválí kvůli jejich snadnému používání, kdy po dosažení maximálního počtu potahů, stačí cigaretu prostě vyhodit. Jsou totiž skvělou alternativou klasických elektronických cigaret, o které však uživatel musí pravidelně pečovat. Jednak dolévat e-liquid a čas od času vyměnit žhavící hlavu, ale také zařízení čistit a dobíjet. Jednorázové cigarety ocení příležitostní kuřáci, ale i lidé snažící se s kouřením navždy skoncovat.

Rozbal a vapuj

Jednorázovou elektronickou cigaretu značky ELF BAR 600 stačí vyndat z obalu a hned můžete začít vapovat. Na rozdíl od klasických e-cigaret, kdy nejdříve musíte dolít e-liquid a počkat přibližně 15 minut než žhavící hlava liquid nasaje, je „jednorázovka“ Elfbar vape mnohem pohodlnější a rychlejší.

ELF BAR 600 vydrží až na 600 potahů

Díky kapacitě baterie o velikosti 550mAh, vám jednorázová cigareta vydrží až na 600+ potáhnutí. Jakmile dosáhnete maxima, dostanete signál v podobě blikajícího světélka na spodní straně cigarety. Poté cigaretu vyhodíte. Nízký obsah nikotinu Díky nízkému obsahu nikotinu můžou jednorázové cigarety používat i lidé, kteří chtějí s kouřením přestat. Obsah nikotinu je 2%. V porovnání s klasickými e-liquidy v opakovaně použitelných e-cigaretách je to zanedbatelné množství. Protože liquid o obsahu 2% je hned po 0% nejmenší možná hodnota, kterou lze zakoupit. 

Máte zájem jednorázovou e-cigaretu vyzkoušet? Pro Elfbar prodej navštivte stránka elfbars.cz a vyberte si variantu dle své chuti.

Publikováno: 25. 01. 2023

Kategorie: Lifestyle

Autor: Lucie Kameraštíková