Úklid s párou vás vysávat nebude!

Čištění parou s sebou přináší hned několik výhod, díky kterým po parních čističích sahá více a více rodičů, milovníků mazlíčků i čistoty. V podstatě za lesklou podlahou, sprchovým koutem a vůbec celé domácnosti je jen čistá voda. Vyhnete se tak obloukem chemikáliím, rukavicím i kýblům s vodou. Moderní pomocníci mají nástavce a jsou pojízdní, tudíž se vypořádáte s nečistotami, bakteriemi i viry po celé domácnosti. Budete tak mít dobrý pocit z efektivního, a hlavně rychlejšího úklidu. Máme pro vás tip na moderního pomocníka, se kterým bude úklid hračka.


Horká novinka Parní čistič Kärcher SC 4 DELUXE EasyFix vás ohromí snadným čištěním díky tlaku 4 bary, které si opravdu poradí i s velmi odolnými nečistotami. Pokud zjistíte, že vám voda již nestačí, můžete ji v průběhu kdykoliv dolít. Zařízení bylo navrženo tak, aby bylo opravdu praktické. Proto má nově přihrádku na veškeré komponenty a příslušenství jako je hubice na podlahu, kartáč i hlavice s kartáčkem. Během úklidu můžete volně přepínat na tři stupně páry podle povrchu a síly nečistot. Podlaha bude hygienicky čistá díky inovativní hubici s flexibilním kloubem a inovativní lamelovou technologií, díky které bude rozprostřena pára vždy rovnoměrně. S dalšími komponenty snadno vyčistíte i dlaždice, varné d esky nebo digestoř. Jediným sešlápnutím použitou utěrku sundáte z hubice a nebudete s nečistotami tak vůbec muset přijít do kontaktu.


Kvalitní parní čistič si ihned oblíbíte a nebudete muset tak dokupovat chemické přípravky. Ostatně kde všude s ním až můžete efektivně čistit, zjistíte celkem rychle.

Chcete vědět více? Podívejte se na www.karcher.cz

Publikováno: 12. 04. 2023

Kategorie: Lifestyle

Autor: Lucie Kameraštíková