Proč zvolit Maxíkovu jazykovou školku?

1. Jazyková školka s výukou v anglickém jazyce

Věříme, že nikdy není moc brzy na to začít se učit nový jazyk. V Maxíkově školce začínáme s výukou v anglickém jazyce již od nejmladšího věku. Snažíme se vytvořit prostředí, kde se děti přirozeně ponoří do jazyka a začnou ho chápat a používat hravou formou. Maxíkova jazyková školka v Karlíně je místem, kde se vaše dítě může radovat z učení a vytvářet pevný základ pro budoucnost.

2. Inovativní metody výuky

Náš pedagogický tým je vybaven nejnovějšími metodami výuky, které kombinují zábavu a vzdělání. Využíváme interaktivní hry, písničky a kreativní aktivity, abychom podpořili vývoj jazykových i motorických dovedností dětí a zároveň jim poskytli radost z učení.

id="toc-3-maxikova-skolka-a-jesle-misto-radosti-a-bezpeci"> 3. Maxíkova školka a jesle: Místo radosti a bezpečí

Chceme, aby Maxíkova soukromá školka v Praze byla pro vaše děti nejen místem výuky, ale i místem radosti a bezpečí. S naším oddaným týmem pedagogů a zaměstnanců se snažíme vytvořit prostředí, kde se děti cítí podporované a šťastné.

4. Zdravé stravování

Maxíkova školka také klade velký důraz na zdravé stravování. Plnohodnotné jídelní plány jsou pečlivě sestavovány s ohledem na dostatečný příjem ovoce a zeleniny v bio kvalitě, a zahrnují pokrmy, které zajišťují vyvážený příjem minerálů. Děti se společně stravují, a díky citlivému přístupu, který podporuje pozitivní vztah k jídlu, se dokážou naučit konzumovat různé potraviny, dokonce i ty, které pro ně mohou být nové.

Publikováno: 23. 11. 2023

Kategorie: Praktické rady

Autor: Lucinda Ševčíková