Chcete svým ratolestem pořídit odolný a lehký batoh, který jim vydrží řadu let? Vsaďte na kvalitu

Školní rok je v plném proudu a s ním přichází neustálé shánění i kupování nejrůznějších pomůcek. Ať už se jedná o psací potřeby, penály, sešity, knihy či třeba aktovky, bez tohoto vybavení to dnes již zkrátka nejde. Jakým způsobem dopřát vašim dětem to nejlepší?

Nezapomínejte na jejich zdraví

Pravděpodobně každý z nás si již všiml, jak velké množství knih a sešitů musí obsahovat školní batohy během cesty do vzdělávacího zařízení. Ne nadarmo mluví spousta uznávaných doktorů o zbytečném přetěžování a nevhodné zátěži na záda i klouby našich ratolestí. Dá se tomuto jevu nějakým způsobem vyhnout? Odpovědí na tuto otázku jsou vhodně sestavené školní batohy pro 1. stupeň a samozřejmě i školní batohy pro 2. stupeň. Jejich konstrukce by měla být dostatečně lehká, vhodně navržená a zároveň odolná, aby správně rozložila požadovanou zátěž. S tímto podstatným kritériem pomáhají kvalitním firmám během vývoje dokonce samotní lékaři a odborníci.

Oblíbený motiv potěší

Nyní k druhé straně mince, jíž je design. Právě ten se stane důležitou součástí výběru, protože děti zkrátka milují líbivý vzhled a chtějí sledovat své oblíbené motivy. To platí především u školní aktovky pro prvňáčky, která často dodává vašim ratolestem odvahu při cestě do neznáma. Velmi oblíbeným dodavatelem, dodržujícím přísná zdravotní kritéria, je známá společnost STIL, jejíž produkty naleznete v téměř každém papírnictví a dalších obchodech nabízejících nejrůznější dětské zboží. Samozřejmostí je i možnost objednávky online, díky čemuž ušetříte spoustu času i stresu. Stačí zavítat na internetové stránky pod výše vloženými odkazy, prohlédnout si pestrou nabídku, zvolit tu nejvhodnější variantu a nechat si ji doručit až ke dveřím.

Publikováno: 03. 11. 2022

Kategorie: Praktické rady

Autor: Lucie Kameraštíková