Nové dítě do nového bytu!

Radostná událost v každé rodině, to je bezesporu narození dítěte. Příchod očekávaného potomka ale kromě těšení se vyžaduje i poměrně komplexní přípravu. Bohužel nestačí jen pořídit výbavičku, což už je samo o sobě dosti nákladnou záležitostí. Nejdůležitějším aspektem je mít kde složit hlavu, respektive zajistit miminku svůj vlastní prostor, kde bude moci v klidu spát, odpočívat, potažmo si v budoucnu hrát. V garsonce nebo bytu 1+1 to bude dosti komplikované. Nastávající rodiče by se proto měli zamyslet a porozhlédnout po novém bydlení.

Možná jste se právě v tento okamžik vydělili, že nové bydlení je v současné době nad vaše finanční možnosti, ale opak je pravdou. Zakládáte rodinu, která se patrně za pár let ještě rozroste o další členy a větší byt se rozhodně bude hodit. Na ruku vám jde i současný stav na poli realit. Ceny nemovitostí začaly po dlouho době stagnace konečně klesat, proto je nyní ten nejlepší čas „bouchnout do stolu“ a zainvestovat.

Rezidence vhodná pro děti

Abyste nesáhli vedle, doporučujeme ověřenou rezidenci ve stylu baby friendly, a tou je projekt Malešický Háj. Přezdívá se jí Domov s lesem za zády, a to zcela oprávněně. Rezidence na Praze 10 je obklopena hned dvojím druhem zeleně. Z jedné strany je to Malešický les, z druhé pak Malešický park. V pěti moderních domech zde vyrostlo 107 exkluzivních bytů, z nich většina už má svého kupce. K prodeji tak zbývá už skutečně jen pár posledních jednotek. A není se čemu divit.


Prvotní snahou tvůrců bylo vytvořit jedinečné místo pro pohodlný život, s důrazem na detail v soukromém i veřejném prostoru. A to se bezesporu podařilo. Místo jen pár minut vzdálené od tepajícího centra hlavního města, přece však klidné a bezpečné. Staré Malešice na Praze mění svou tvář v oázu klidu, které se podařilo skloubit prvky moderního života, pohodlí, komfortu a téměř panenské přírody.

Vybírejte byt online

Rodiny s dětmi jsou nadšené z architektonického řešení a kompozice interiéru, který je řešen minimalisticky, ale s maximálním důrazem na soukromí. Rezidence nabízí bytové jednotky od garsoniér s plochou od 31 m2, až po střešní penthousy s plochou přes 139 m2. Každý byt vždy doplňuje předzahrádka, balkon či terasa, ve dvou podzemních podlažích každého objektu jsou umístěny sklepní kóje a garážová stání.


Výběr bytové jednotky lze provést online na webu projektu, kde je přehledně řešena vizualizace nejen samotné jednotky, ale i celkové koncepce jednotlivých pater. Potenciální zájemce tak jednoduše zjistí nejen polohu, ale i cenu a výměru. Vlastní financování pak pomůže spolufinancovat hypotéka od Hyposervis Consulting. 

Publikováno: 27. 06. 2023 / Aktualizováno: 14. 11. 2023

Kategorie: Lifestyle

Autor: Lenka Krajská