Hlídání dětí: Svěřte své dítko zkušené a spolehlivé chůvě

Ať už hledáte hlídání pro své dítě z praktických důvodů, anebo byste si rádi užili chvilku jen pro sebe, pak neváhejte využít služeb chův pro děti. Agentura zaměstnává pouze prověřené chůvy. Stačí tak zadat své požadavky, dle kterých bude vybrána vhodná chůva.

Výběr chůvy

Agentura na hlídání dětí zaměstnává pouze kvalifikované a odborné chůvy, pro které je hlídání dětí posláním. Díky tomu je tak zajištěna ta nejlepší péče o dítě během vaší nepřítomnosti. O hlídání můžete požádat formou objednávkového formuláře či telefonním hovorem. Během této prvotní konverzace jsou domluveny všechny podrobnosti, podle kterých je následně vybírána chůva. První den hlídání je zdarma, slouží tak jako zkušební termín, abyste měli jistotu, že vybraná chůva je ta pravá pro hlídání vašeho dítěte.

Možnosti hlídání

Možností hlídání dětí je hned několik, záleží tak pouze na vás, pro kterou se rozhodnete. Jednat se může o pravidelné a dlouhodobé hlídání, ovšem problémem není ani krátkodobé či jednorázové hlídání. Chůva je připravena také starat se o nemocné dítě. Případně můžete využít pouze doprovodu například do školy či na kroužky. Jestliže chcete dítě rozvíjet v cizím jazyce, pak vám s tím chůva může pomoci. V nabídce je totiž také hlídání dětí v cizím jazyce, nejčastěji v angličtině, němčině a španělštině.

Další služby

Hlavním úkolem, na který je chůva pro děti připravená, je samozřejmě hlídání. To by vždy mělo zůstávat prioritou. Je však možné domluvit se například, že chůva při procházce s dítětem nakoupí, uvaří či provede drobný úklid. Hlavní úlohou je však zaměřit se na rozvoj dítěte a zapojit ho do různých činností – podpora při učení, trénování hygienických návyků, hry a psychomotorický rozvoj dítěte. Jestliže hledáte zkušeného člověka, který se o vaše dítě postará ve chvílích, kdy vy nemůžete, spolehněte se na agenturu, která vám pomůže najít tu pravou chůvu.

Publikováno: 30. 11. 2021

Kategorie: Praktické rady

Autor: Lucie Kameraštíková