Praktické rady

Už leze? Tak to se neobejdete bez pomocníka pro bleskový úklid.

Která mamina by to neznala. Jen co se ten malý uzlíček štěstí začne batolit, je konec čisté podlaze i gauči. Protože z těch malých zvědavců se stávají objevitelé, kteří stále hledají nové poklady. Proto se jejich pozornosti nevyhnou květináče s hlínou, domácí mazlíčci, kterým záhadně mizí srst nebo dokonce kočičí záchody. A víte, kam se poděje hlína, kočkolit nebo zvířecí chlupy? Správně, úplně všude. Jako první to vždy odnese podlaha a věřte, že dlouho nezvládne odolávat ani pohovka. V bezpečí zkrátka není žádné místo, na které se zvládne naše milované dítě dostat. Ano víme, nezabaví ho ani rohlík či krekr v ruce. Naopak zase musíme do ruky vzít spolehlivého parťáka, který nečistoty rychle vysaje a nebude nás z něj bolet ruka, pokud ho náhodou budeme potřebovat celý den.

Kärcher VC 4s Cordless Plus

Aku tyčový vysavač 2v1 Kärcher VC 4s Cordless Plus nabízí maximální flexibilitu i výkon až po dlouhých 60 minut (Eco režim) na jedno nabití. Je praktický – váží pouhých 1,25 kg a je lehce ovladatelný díky úzkému designu a vynikajícím ergonomickým vlastnostem včetně možnosti pohybovat podlahovou hubicí s otočným kloubem v rozsahu 180°. Úklid s ním je rychlý – nikde se vám nemotá kabel, ani nemusíte přepojovat mezi zásuvkami, abyste dosáhli do všech místností v bytě.

2v1 tyčový a ruční vysavač

Kärcher VC 4s Cordless Plus se z tyčového vysavače dokáže během několika sekund přeměnit na praktický ruční vysavač, se kterým například vysajete prach, jenž hyzdí jinak krásné dětské dekorace. Ohromí vás i svým výkonem, který konstantně dosahuje 15 000 Pa, díky čemuž má bezchybné výsledky na tvrdých podlahách a poradí si i s koberci. K důkladnému čištění tvrdých podlah je přístroj vybaven podlahovou hubicí s otočným měkkým válcovým kartáčem, který při vysávání posbírá vlasy i zvířecí chlupy. Kartáč se dá jednoduše vyjmout a očistit od navinutých vlasů a chlupů. K přeměně na ruční vysavač stačí zasunout teleskopickou rukojeť a použít textilní nebo štěrbinovou hubici podle místa a typu povrchu. Je ideální nejen na čištění podlah a nábytku, ale také vozidel.

Multi-cyklónový čisticí systém

Nečistoty jsou zachytávány v nádobce s multi-cyklónovým čisticím systémem vybaveným filtrem HEPA 12. Nádobku s nečistotami lze vyprázdnit pouze jedním pohybem ruky, aniž by došlo ke kontaktu s nečistotami. Cyklonové těleso i nádobu lze omýt vodou.

Uklízejte stylově, snadno a bez námahy. Více na www.karcher.cz. Chcete se podívat na tipy a triky pro úklid domova a zahrady? Navštivte www.svetcisteni.cz

Napište komentář