Už leze? Tak to se neobejdete bez pomocníka pro bleskový úklid.

Která mamina by to neznala. Jen co se ten malý uzlíček štěstí začne batolit, je konec čisté podlaze i gauči. Protože z těch malých zvědavců se stávají objevitelé, kteří stále hledají nové poklady. Proto se jejich pozornosti nevyhnou květináče s hlínou, domácí mazlíčci, kterým záhadně mizí srst nebo dokonce kočičí záchody. A víte, kam se poděje hlína, kočkolit nebo zvířecí chlupy? Správně, úplně všude. Jako první to vždy odnese podlaha a věřte, že dlouho nezvládne odolávat ani pohovka. V bezpečí zkrátka není žádné místo, na které se zvládne naše milované dítě dostat. Ano víme, nezabaví ho ani rohlík či krekr v ruce. Naopak zase musíme do ruky vzít spolehlivého parťáka, který nečistoty rychle vysaje a nebude nás z něj bolet ruka, pokud ho náhodou budeme potřebovat celý den.

Kärcher VC 4s Cordless Plus

Aku tyčový vysavač 2v1 Kärcher VC 4s Cordless Plus nabízí maximální flexibilitu i výkon až po dlouhých 60 minut (Eco režim) na jedno nabití. Je praktický - váží pouhých 1,25 kg a je lehce ovladatelný díky úzkému designu a vynikajícím ergonomickým vlastnostem včetně možnosti pohybovat podlahovou hubicí s otočným kloubem v rozsahu 180°. Úklid s ním je rychlý - nikde se vám nemotá kabel, ani nemusíte přepojovat mezi zásuvkami, abyste dosáhli do všech místností v bytě.

2v1 tyčový a ruční vysavač

Kärcher VC 4s Cordless Plus se z tyčového vysavače dokáže během několika sekund přeměnit na praktický ruční vysavač, se kterým například vysajete prach, jenž hyzdí jinak krásné dětské dekorace. Ohromí vás i svým výkonem, který konstantně dosahuje 15 000 Pa, díky čemuž má bezchybné výsledky na tvrdých podlahách a poradí si i s koberci. K důkladnému čištění tvrdých podlah je přístroj vybaven podlahovou hubicí s otočným měkkým válcovým kartáčem, který při vysávání posbírá vlasy i zvířecí chlupy. Kartáč se dá jednoduše vyjmout a očistit od navinutých vlasů a chlupů. K přeměně na ruční vysavač stačí zasunout teleskopickou rukojeť a použít textilní nebo štěrbinovou hubici podle místa a typu povrchu. Je ideální nejen na čištění podlah a nábytku, ale také vozidel.

Multi-cyklónový čisticí systém

Nečistoty jsou zachytávány v nádobce s multi-cyklónovým čisticím systémem vybaveným filtrem HEPA 12. Nádobku s nečistotami lze vyprázdnit pouze jedním pohybem ruky, aniž by došlo ke kontaktu s nečistotami. Cyklonové těleso i nádobu lze omýt vodou.

Uklízejte stylově, snadno a bez námahy. Více na www.karcher.cz. Chcete se podívat na tipy a triky pro úklid domova a zahrady? Navštivte www.svetcisteni.cz

Publikováno: 31. 08. 2020

Kategorie: Praktické rady

Autor: Lucie Kameraštíková