Dětská elektrická auta a čtyřkolky patří mezi TOP dárky

Dětská elektrická auta patří mezi nejoblíbenější dárky pro děti všech věkových kategorií. Design těchto vozidel obvykle vychází ze skutečných automobilů, a proto po nich prckové šílí. Disponují elektrickým motorem, který je pro děti bezpečný, a navíc šetrný k životnímu prostředí. Dětská auta jsou navržena tak, aby byla pohodlná a zároveň dětem poskytovala spoustu zábavy. Některé modely jsou vybaveny bezpečnostními pásy a jinými bezpečnostními prvky.

Které dětské elektrické auto vybrat?

Existuje mnoho různých druhů dětských elektrických aut. Některá auta jsou určena pro starší děti, jež jsou schopny řídit vozidlo samostatně. Jiná auta jsou určena pro mladší děti a vybavena dálkovým ovládáním, které umožňuje rodičům ovládat auto. Některá auta jsou dokonce vybavena reproduktorem umožňujícím poslech hudby během jízdy. Nabídka dětských elektrických autíček je vskutku pestrá a nechybí mezi nimi ani populární dětské čtyřkolky. Pokud si s výběrem nevíte rady, zeptejte se dítka, po jakém modelu nejvíce touží. Spoustu jich najdete například v e-shopu bezvazbozi.cz, mimo jiné i dvoumístné buginy vybavené dvěma motory. Bez nadsázky jde o nejlepší dárek pro sourozence. Jinak jsou k mání elektrické zmenšeniny vozů jako Mercedes-Benz GLS63, Toyota Tundra, Ford Ranger, Audi Q7 – a dokonce i Tesla má svou čtyřkolku pro děti.

Opravdu je elektrické auto nebo čtyřkolka dobrý nápad?

Shrňme si to - elektrická auta jsou oblíbená pro jejich pohodlí, bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí. Některé modely jsou vybaveny přívěsy, které umožňují přepravu dalšího „nákladu“. Dražší auta jsou dokonce vybavena funkcí, jež umožňuje rodičům přesně sledovat trasu, kterou jejich dítě jezdí. Dětská elektrická auta jsou zkrátka skvělým dárkem pro děti všech věkových kategorií. Jedná se o investici, která se rodičům vrátí v podobě netušených zážitků za volantem.

Publikováno: 08. 03. 2023 / Aktualizováno: 25. 12. 2022

Kategorie: Praktické rady

Autor: Lucie Kameraštíková