4 rady pro výběr pracovního i reklamního textilu

Potřebujete vybrat nový pracovní nebo reklamní textil a přizpůsobit ho pro konkrétní použití? Podívejte se na 4 praktické rady, s jejichž pomocí zvládnete výběr všeho potřebného nejlépe a za výhodné ceny.

Ujasněte si, jaký textil potřebujete

Protože je nabídka textilu opravdu široká, je dobré si nejdříve udělat představu o tom, co konkrétně budete potřebovat. Základní a nejčastěji kupovaný kousek představují trika. Nemusíte se ale omezovat na obyčejnou a trochu fádní klasickou variantu, ale na výběr jsou také luxusněji vypadající polokošile z příjemných materiálů. Nabídka obsahuje nejenom běžný textil, ale i odolné pracovní oděvy.

Zvolte ideální variantu a barvu

V druhém kroku výběru, kdy už budete mít jasno, jestli hledáte pracovní textil, nebo například jen doplňky v podobě kšiltovek, tašek a podobně, přichází na řadu výběr konkrétní varianty. To často zahrnuje rozhodování o ideálním střihu. Dále si zkontrolujte také, jestli má oblečení například správné zapínání nebo potřebné kapsy.

Nezapomeňte přidat přizpůsobení v podobě potisku nebo výšivky

V dalším kroku je důležité zvolit správné přizpůsobení, aby se univerzální kousek textilu proměnil na reklamní nebo firemní pracovní oblečení. Potisk nebo výšivku si můžete rovnou objednat přímo při výběru konkrétního textilu. Snadno tak dosáhnete potřebného přizpůsobení.

Vybírejte na specializovaném velkoobchodu

A kde pořídíte všechen potřebný textil? Nabídku si můžete prohlédnou na Xfer. Jedná se o velkoobchod textil, na kterém najdete všechno potřebné a za výhodné ceny. Díky tomu seženete reklamní i pracovní oblečení, které si navíc můžete snadno a na jednom místě nechat potisknout nebo upravit pomocí líbivé výšivky. Stačí se tak pustit do objednání, ať máte hotové oblečení co nejdříve u sebe.

Publikováno: 23. 12. 2022

Kategorie: Praktické rady

Autor: Lucie Kameraštíková