Hygienicky čistá domácnost? Zvládnete to i bez chemie!

Užívejte si lásku chlupáče a zároveň i hygienicky čistou domácnost. Ať je doma pohoda.

O mazlíčíčch se všeobecně říká, že pokud je s nimi dítě v kontaktu již od malinka, posilují jeho imunitu. |Takový pes, kočka nebo dokonce i andulka toho zvládnou mnohem více. Naučí vaše dítě tě se dělit, zejména ve chvíli, kdy se nenápadně potřebují u oběda zbavit toho tlustého kousku masa ze segedínu. Naučí je dávat bezmeznou lásku a užít opravdovou prču v bahně či mokrém listí.

Stále to ale neznamená, že ikdyž je milovaným členem domácnosti, musí nutně být všue nepořádek. Ozvlášť pokud zbožňujete lesk čisté podlahy, trouby a psí pelech, který nepáchne. Takže pokud je mazlík vaším nejlepším přítelem, parní čistič bude vaší pravou rukou.

Díky tomu, že čistíte párou tak chemii nevdechuje nikdo v domácnosti, včetně vás. U výkonných čističů pára proniká i do spár, takže podlahy, koupelnu i třeba linku čistíte precizně a hloubkově. Horká pára dezinfikuje – ničí viry, bakterie i plísně, které se mohou množit v podlahách i například v koupelně nebo v kleci vaší andulky.

Parním čištěním můžete i průběžně dezinfikovat a čistit přímo pelechy mazlíčků. Stačí vyklepat, vysát, nasadit nástavec s kartáčem a přes něj utěrku z mikrovlákna. Horká pára dezinfikuje a poté i na utěrce uvidíte, že nasává i nečistoty. Pelíšek bude samo sebou mokrý, ale stačí jej pověsit a večer už může zase dělat parádu a útočiště svému ušákovi.

Možná ale teprve koupi parního čističe zvažujete a říkáte si, který vybrat? Máme pro vás tip na pomocníka, se kterým pro vás úklid bude snadný a stále precizní.

Horká novinka Parní čistič Kärcher SC 4 DELUXE EasyFix vás ohromí snadným čištěním díky tlaku 4 bary, které si opravdu poradí i s velmi odolnými nečistotami. Pokud zjistíte, že vám voda již nestačí, můžete ji v průběhu kdykoliv dolít. Zařízení bylo navrženo tak, aby bylo opravdu praktické. Proto má nově přihrádku na veškeré komponenty a příslušenství jako je hubice na podlahu, kartáč i hlavice s kartáčkem. Během úklidu můžete volně přepínat na tři stupně páry podle povrchu a síly nečistot. Podlaha bude hygienicky čistá díky inovativní hubici s flexibilním kloubem a inovativní lamelovou technologií, díky které bude rozprostřena pára vždy rovnoměrně. S dalšími komponenty snadno vyčistíte i dlaždice, varné desky nebo digestoř. Jediným sešlápnutím použitou utěrku sundáte z hubice a nebudete s nečistotami tak vůbec muset přijít do kontaktu.


Kvalitní parní čistič si ihned oblíbíte a nebudete muset tak dokupovat chemické přípravky. Ostatně kde všude s ním až můžete efektivně čistit, zjistíte celkem rychle.

Aby se dobře mazlíčkům spalo a vám se dobře žilo v čistém domově.

Chcete zjistit více o Kärcheru a jeho čističích? Mrkněte na www.karcher.cz.

Publikováno: 11. 03. 2023

Kategorie: Praktické rady

Autor: Lucie Kameraštíková